Kategorier:
- Annet
Lister/dører/vinduer : Dempet sort
Ønsker bistand til farger. Smoothiebar/kjøkken Møbler blir i mørk grønn en sofa velur, pudder rosa velur stoler. Brun skinn sofa langs vegg. Kjøkken er i mørk brun. Mye grønnplanternog kirsebær tre. Ønsker forslag på farger vegg/tak. Samt gulv maling( tenker å ha glittergulv, kanskje noe grått?
Hei Andrea Marie. Så spennende prosjekt du har :)
Da jeg ikke kjenner til hvilket type gulv da har er det vanskelig å mene så mye. Vi har begrenset med gulvprodukter og "glittergulv " har vi ikke.
Basert på sofa som ser ut til å ligge tett på LADY 0125 Palmetto ser jeg for meg at den lysere LADY 8565 Hope vil bli lekker, også til de pudderrosa stolene. Hva med å kombinere disse grønne LADY 20143 Lively Red samt LADY 12080 Soft Radiance som vil stå fint til mørkebrunt kjøkken :)
Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargene, se bilder og finne mer inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak
vakker, matt og robust - til slette vegger
vår vakreste maling - til slette vegger
Tenkte på en grå maling til gulv som passet til noe beige farge på. Som da også funker til møbler i farger brun/grønn og rosa:)
Hei :) Ønsker du min mening om hva jeg ville valgt hos deg, må du sende meg bilder av selve rommet. Hvilket gulv har du, er det tre eller betong.. Bildene blir ikke publisert, det er bare du og jeg som ser dem :)
Rommet bygges nå. Så er ikke noe å sende bilde av enda dessverre. Men er betong, som skal males. Sender med plantegning og moodboard
Hei :) Til ditt gulv kan jeg ikke hjelpe da vi ikke har produkter til betonggulv. Jeg vil be deg gå inn på Scanox som har ulike gulvprodukter. Med tanke på farge til gulv vil jeg anbefale varmgrå toner. Hva med LADY 1352 Form eller LADY 0394 Varmgrå, begge disse vil motvirke at ditt gulv vil vippe lilla i undertonen slik kjølige, nøytrale gråtoner vil gjøre.
Som basefarge på vegger vil da de nøytrale LADY 1376 Frostrøyk og LADY 10679 Washed Linen stå fint til som bakgrunn til dine mer kulørte møbler :)