Kategorier:
- Stue
- Gang
Hei, vi flytter inn i ny leilighet, og her oppleves fargen å ha for mye grønt i seg, jeg har lagt ved bilder som viser fargen nå i kollagen. Bildet med hjørnesofa er ikke fra vår stue, men det er den vi skal ha. Kjøkkenet er brunsort , spisebord lysvasket eik det samme er gulvet, det er kaldbeige farge på stolene og vitrineskap samt sofabord er i brunsort, vi skal ha et stort gulvteppe i brun nyanse, maler resten av leiligheten i den samme fargen som i stua
Hei Hege, takk for bilder :) Ut fra bilder oppfatter jeg ditt gulv til å ha en liten rødlig undertone i seg. Jeg vil be deg ta en titt på LADY 1832 Skandinavisk Lys og /eller LADY 1140 Sand som har litt rødt i seg. Begge vil stå fint til dine kjøkkenfronter og trolig til din nye sofa. Ha i bakhodet at fargegjengivelsen ikke er optimal her jeg sitter bak en PC.
Klikk deg inn på fargelinken, der kan du lese mer om fargene, se bilder og finne mer inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
perfekt helmatt finish til slette tak
Markedets beste maling - til tre og panel
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger