Farge på vegg i stua

Kategorier:

- Stue

Lister/dører/vinduer : Dørene skal være klassisk hvit. Vinduer har svart karm. Tak er sand.

Malte vegg i stua i antique brass. Ville ha et lite brekk. Men synes det ble for mye. Har sand, kalk og marrakesh på veggene rundt som du kan se på bilder. Er det en farge som passer bedre? Kanskje litt roligere? Tanken er å male i kalkmaling etterhvert. Veggen går ned trappa til ganga. Har modern beige i ganga nede.

2024-11-05 13:32:20

Fargerådgiver svarer:

Hei Lilliane, takk for bilder :) Da du har ett ønske å male i  LADY Minerals er det ikke alle farger som lar seg blande i dette produktet. I mine øyne vil det ikke bli feil å gjenta  LADY 1623 Marrakesh da du vil få en fin kontrast med fargespillet i  LADY Minerals.  LADY 1623 Marrakesh står fint i møte med  LADY 12076 Modern Beige nede. Du kan også ta en titt på  LADY 12120 Desert Pink som er mindre rødlig enn hva  LADY 2011 Antique Brass er :) 

Klikk deg inn på fargen, der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen. 

Alle våre farger utvikles med unike resepter spesielt tilpasset Jotuns maling og produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Multicolor Fargesystem. Du kan derfor være trygg på at fargen du har valgt er fargen du får, når du velger Jotuns farger og produkter. Lykke til :) 

Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun

Du trenger:

Finn butikk