Kategorier:
- Soverom
Lister/dører/vinduer : Skal også males, er trehvit nå
Fargeforeslag til vegger som vi ikke tapetserer. Hadde tenkt oss en eller 2 blå farger? Og kanskje forslag til lister og vinduskarmer og dør. Vi kan også tenke oss å male tak. Vi tenker selv å bruke offwhite fargen fra hvite blomstene i tapete?
Hei Ton, takk for bilde av en rålekker tapet :) Dessverre er det umulig å se korrekt fargegjengivelse på din tapet her jeg sitter bak en PC. Bakgrunnen ser ut til å være i en slett utførelse uten så mye struktur, det kan da være en ide å gå til din lokale fargeforhandler slik at du får skannet blåtonen. Etter det jeg kan se ser det ut til at den er i en blågrønn tone som mulig kan ligge tett på LADY 5454 Dark Teal eller LADY 5180 Oslo :)
Klikk deg inn på fargen, der kan du lese mer om fargetonene, se større bilder og finne mer inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.