Farge på huset

Kategorier:

- Annet

Hei, Vi tenker å male huset til våren. I dag er huset malt i brunsvart beis og i hvitt på muren, samt listene, se bilder. Vi er egentlig fornøyde med beisen, men vurderer å endre det hvite til grått, både muren og listene. Har du noen fargetips til oss:)? Hilsen Henriette

2024-11-26 12:38:02

Fargerådgiver svarer:

Hei Henriette :) Med den brunsorte kledningen din ser jeg for meg at  JOTUN MUR 1491 Slipesten vil bli lekkert på muren da den vil gi en mildere kontrast til kledning og til naturen. På vinduer vil den lysere  JOTUN 1016 Blek Sand harmonere fint :) 

Klikk deg inn på fargelinken der kan du lese mer om fargetonene og få inspirasjon til gode fargekombinasjoner på staffasje, mur og terrasse.

Jotuns farger er spesialtilpasset Jotuns malinger og produkter. Alle våre farger utvikles med unike resepter spesielt tilpasset Jotuns produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Multicolor Fargesystem. Lykke til :) 

Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun

Du trenger:

Finn butikk