Kategorier:
- Stue
Lister/dører/vinduer : Bomull (lister og vinduer/dører) og takhvit
Vi skal male stua opp til taket (inkl listene). Vinduene og listene er bomullhvit. Ønsker en dus og kremete farge. Sofaen skal byttes ut. Liker laurbær men tror jeg er lei av grønn. Sand er også fin men litt kjedelig. Kjøkkenet er malt i observe.
Hei, hvis tilstøtende rom er i LADY 1303 Observe og LADY 1376 Frostrøyk ser jeg for meg at stuen blir rålekker med alle vegger i LADY 12125 Impression. Hvis den er for mørk basert på hva du ønsker deg anbefaler jeg at du vurdere LADY 12118 Hummus :-) Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
vår vakreste maling - til slette vegger
Tusen takk, så gøye farger! Skal teste! Vil de kunne passe sammen? Tenker også en lysere farve til den tilstødende trappeoppgangen. Vil begge fargene passe til den grå klebersteinpeisen? Hvilken farge anbefaler du på taket?
Hei, du kan gjerne velge både LADY 12125 Impression og LADY 12118 Hummus de er fine sammen med fargene du har, du får da deilige ton i ton overganger. Jeg synes at både LADY 12125 Impression og LADY 12118 Hummus er fine til kleberstein. Når det gjelder taket er det smak og behag hva men trives med, men tak i samme farge som veggen er tøft. Vil du ha hvite tak anbefaler jeg samme hvittone som detaljer altså LADY 1453 Bomull eventuelt den hvitere LADY 1624 Letthet. Helt hvite tak blir litt hardt synes jeg :-) Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
perfekt helmatt finish til slette tak
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger