Kategorier:
- Stue
- Kjøkken
Ønsker fargeråd om tak i stue/åpen kjøkkenløsning. Ønsker en lys variant av fersken eller rosa som passer til kjøkkeninnredning malt i jorun sjøsmaragd og den lyseste nyansen etter sjøsmaragd (sjøbein eller noe sånt?) lysgrå vegger i stue Lister og karmer er hvite
Hei, LADY 6084 Sjøsmaragd er deilig og klar i tonen og det er også den lyse farge du har så du kan driste deg til klare rosa/ferskentoner som LADY 2374 Bliss og LADY 2602 Butterfly. Ønsker du å tone det litt ned anbefaler jeg LADY 2040 Lys Granitt eller LADY 1117 Peach Sky :-)
Vi anbefaler takmaling Lady Perfection i taket. Noen av de fargesterke og mørkeste fargene kan dessverre ikke blandes i Lady Perfection takmaling. Noen velger da å bruke Lady Pure Color. Vær oppmerksom på at det da ikke er garantert at resultatet blir helt skjoldfritt.
Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
perfekt helmatt finish til slette tak
vår vakreste maling - til slette vegger
Tusen takk for kjapt og godt råd! Vi prøver på en av de lyse du anbefalte:)