Kategorier:
- Stue
- Kjøkken
- Gang
Lister/dører/vinduer : Bomull tror jeg. Kan males evt
Har kjøpt 2 bilder som jeg vil få til å passe inn et sted i huset. (Se bilder) Bor i halv plans rekkehus på ca 100 kvm. Gulvet er litt rødlig/gult i stue, kjøkken og spisestue(se bilder) I gangen har jeg svarte fliser. Fargen fra stuen henger sammen med veggen ned til gangen. Kjøkken og spise stue henger sammen. Har litt mørkere farge på stuen/gangen (blushing peach) enn på kjøkken og spisestue. Tror den het savanna peach. Badet går i brunt og beige farger. Kan male kjøkken frontene i annen farge hvis dere mener det må til for å få det fint her hjemme Mvh Lill
Hei
Jeg vil foreslå LADY 2951 Sophisticated Red på kjøkkenfrontene som tar opp den mørke tonen i dine bilder på en fin måte. Og dine gulv vil bli fine til kjøkkenfronter i lik fargetone. På veggene på kjøkken og spisestue vil da LADY 12125 Impression bli en fin farge. I møte med LADY 12125 Impression på kjøkken og spisestue vil LADY 8304 Timian i stuen og gangen nede bli fin i LADY 8304 Timian.
Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak