Kategorier:
- Annet
HJELP. Hvilken farge kan ja ha i stue. Helt umulig å finne riktig!! Har fått råd om magnolia FR1314 men litt for lys synes jeg. Har kalk nå. Passe mørk men for grå til sofa ( se bilde). Har frostrøyk kjøkken - kan den evt brukes selv om den er lys. Liker en litt rolig og lunt inntrykk. Lister letthet, gang devine
Hei :) Vi kjenner dessverre ikke til FR1314 Magnolia da den er fra Fargerike. Jeg antar ut fra beskrivelse at LADY 1376 Frostrøyk er lysere enn denne, det vil ikke bli feil å gjenta denne også i stuen :) LADY 1376 Frostrøyk står fint til LADY 12083 Devine og LADY 1624 Letthet :)
Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger