Kategorier:
- Stue
- Barnerom
- Soverom
- Gang
Lister/dører/vinduer : 1001 egghvit
Gulv og møbler lys eik og stoler med grålig stoff. Sofa skal kjøpes ny så der har vi ingen farge. Ser for oss lyse toner. Gang har ikke vindu men får lys fra kjøkken og det minste soverommet på 8m2. Soverom 2 er på 12m2 og stue på 20m2
Hei, takk for bilder :) Jeg starter med gangen hvor jeg skimter grå gulvfliser. Jeg vil be deg ta en titt på LADY 12083 Devine som er en lys aprikosfarge, den vil gi en varm velkomst og kontrast til gulv. I stuen ser jeg for meg den lysere LADY 10290 Soft Touch som vil gi en dempet bakgrunn til interiørdetaljer. Hva med soverom i LADY 8478 Pale Green, LADY 1376 Frostrøyk eller LADY 1012 Gullhår som vil gi litt variasjon på ulike rom.
Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
perfekt helmatt finish til slette tak
Markedets beste maling - til tre og panel
vakker, matt og robust - til slette vegger
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og god for inneklimaet - til slette vegger