Kategorier:
- Kjøkken
Lister/dører/vinduer : dørene er gamle fra 60 tallet og er lys brune
Har malt et gammelt kjøkken i fargen piruette 5813 og ønsker råd med farger som kan kombineres. Har lagt ned tregulv som jeg ønsker å male, en vegg ønsker jeg å ha tapet på . Resten av rommet skal males. Rommet er ca. 20 kvadrat med 2 dører og 1 vindu.
Hei, jeg anbefaler at du velger en tapet først, fordi det er mye enklere å finne farger som matcher tapeten enn motsatt. Ønsker du min mening om hva jeg ville valgt hos deg, må du sende meg bilder. Bildene blir ikke publisert, det er bare du og jeg som ser dem :))
Tusen takk , tenker du bilder når jeg har valgt tapet eller før ?
Hei, jeg trenger link med bilder av tapeten fra leverandør for å få best mulig inntrykk. Bilder som gir meg et godt inntrykk av hele rommet er supert. Det er viktig at bildene er tatt i godt dagslys slik at fargegjengivelsen blir så riktig som mulig. Bildene blir ikke synlig for andre enn deg og meg. Hvis du kan si noen ord om farger du liker eller ikke liker, er det supert. Hvis bildene er over 5MB (pr bilde) blir de avvist, da må du redusere. Hører fra deg :))