garasje

Kategorier:

- Annet

Jeg holder på å bygge garasje og ønsker fargeråd til tak og vegg. Det er en garasje som også skal brukes til bordtennis, konsert. I taket er det en heltre trehvit bjelke og veggene er gipsplater som jeg ønsker å male. I den forbindelse ønsker jeg noen fine forslag til farge på alle flater. Trebjelken kan også males. Gulv skal males med epoxy i første omgang.

2025-03-17 08:49:26

Fargerådgiver svarer:

Hei

 Hva med å male den innerste veggen, takbjelken og taket i  LADY 9938 Dempet Sort, men de andre veggene får lik hvittone som garasjeporten. Da vil det bli fint  å både spille bordtennis der og komme på konserter ;)

Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. 


Ønsker du en vegg som er robust, flekkavvisende og ekstra vaskbar, anbefaler vi LADY Wonderwall, som er spesielt bruksvennlig for kjøkken og entre/gang. Du kan fint male endeveggen og taket i  LADY Wonderwall.

Detaljer i treverk som lister, vindu, dør, karmer panelvegg/tak og møbler males med LADY Supreme Finish. Den får du i glansgradene pure matt, silkematt, halvblank og superblank.


Det er viktig at fargene blir testet hjemme hos deg, med dine lysforhold, gulv og møbler.

Husk at alle våre farger er spesialtilpasset Jotuns produkter. Fargene utvikles med unike resepter, spesielt tilpasset Jotuns malinger og produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet, kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Multicolor Fargesystem. 
 

Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun

Du trenger:

Finn butikk