Kategorier:
- Soverom
Lister/dører/vinduer : Lister og tak skal ha fargen bomull S 0502-Y, gulv blir eik parkett hvitpigmentert i matt lakk
Hei, jeg holder på å pusser opp soverommet til min datter. Hun ønsker en blå farge til veggene. Har du en fin blåfarge å anbefale ? Tak, vindu og lister blir i fargen bomull S 0502-Y, gulv blir eik parkett som er hvitpigmentert mattlakkert, garderobe blir i lys grå, veggen hvor sengen står blir det spileplate i naturlig eik og alle lysbrytere og stikkontakter blir i svart. Trenger ett godt tips til en fin blå farge. Har ingen bilde siden jeg holder på å isolere rommet.
Hei, mot detaljer i LADY 1453 Bomull, hvitpigmentert eikegulv og spilevegg i eik vil jeg anbefale LADY 4017 Pilasterblå. Ønsker du en dypere blåtone vil jeg anbefale LADY 4618 Kveldshimmel eller LADY 4477 Deco Blue. Jeg ser også for meg at det vil være veldig fint å male vegger og tak i den samme fargen, dette vil skape en lun og behagelig kokongaktig følelse. Lykke til :))
Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
Til store flater, vegg og tak
perfekt helmatt finish til slette tak