Kategorier:
- Stue
- Kjøkken
Lister/dører/vinduer : Klassisk hvit
Vi leter etter farge på vegg i felles stue og kjøkken. Legger ved bilde av front på kjøkkenet (varm eik), samt et høyskap (kode 2002-Y50R. Jeg er usikker på farge på vegg og tak, samt lister. Har vurdert sand eller frostrøyk på veggen, klassisk hvit i taket. Jeg er litt bekymret for farge på vegg og høyskapet på kjøkkenet. Oppussingobjekt
Hei, S2002-Y50R er litt utfordrende for den har lite kulørhet og mye rødt i undertonen så den blir fort litt "lilla" sammen med farger som ikke har like mye rødt i undertonen. LADY 1376 Frostrøyk fungere, jeg vil også anbefale at du vurderer LADY 2105 Skagen S1502-Y50R. LADY 1140 Sand blir gul og da blir frontene litt "lilla".
Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak