Kategorier:
- Stue
- Kjøkken
- Gang
Ønsker tips til ny look i leilighet. Liker det lunt, gjerne mørkt og varmt. Men kan også like lyst og friskt Kjøkkeninnredning skal skiftes ut til en farge som passer inn med resten.
Hei, hva du opplever som mørkt er kanskje ikke det samme som meg og bildene er fra prospekt så møblene er kanskje ikke dine ? Enn så lenge basert på det jeg kan vurdere så ser jeg for meg at LADY 12125 Impression kan bli lekker i stuen, gjerne med gangen i LADY 1303 Observe, kjøkken i LADY 10385 Belgian Brown og soverom i LADY 11175 Adventure. Veggen bak peisen ville jeg malt i samme farge som resten av veggene i stuen. Er dette farger du kan trives med og passer de til dine møbler ?
Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak
Hei. Møblene er mine, så de beholdes. Evt byttes spisebord og sjenk ut i sort. Sofaen er en lys grønn farge å er helt ny. Likte Adventure, kan den funke som fondvegg i stua? I kombinasjon med en mørk brun/sort?
Hei, bildene var så strøkne at jeg trodde det var bilder fra et prospekt :-) LADY 11175 Adventure kan gjerne brukes som fondvegg eller på alle veggene hvis du ønsker det :-) Vil du kombinere den med lysere toner vil de lyse jeg anbefalte sist fungere fint. Det er selvfølgelig andre lyse toner som også vil fungere fint :-) Eller vil du ha resten av veggene i en mørkere brun tone ? Hvis ja til en dyp brun så er LADY 2732 Dyp Mocca lekker. Hvilken farge/treslag du velger på kjøkkenfronter er litt avgjørende for fargevalgene synes jeg :-)
Helt enig, dyp mocca er lekker. Hvilken farge/tre anbefaler du da på kjøkkenfrontene?
Hei, vi har ikke kjøkkenfronter så kjøkkenfronter kan jeg ikke hjelpe deg med, men ønsker du treverk holder jeg en knapp på lys/gyllen eik. Når kjøkkenfronter er valgt kan du gjerne sende meg bilder og eventuelt NCS fargekode så kan jeg gjerne vurdere dette mot disse fargene :-)