Kategorier:
- Soverom
- Gang
Lister/dører/vinduer : Hvitt tak og vindusvisker, gulvlister er samme som veggen
Jeg liker naturmaterialer. Leiligheten ligger med utsyn mot en skog og grøntarealer. Bad og kjøkken er/skal pusses opp og har grå/beige farger med eikefronter og matt svarte detaljer. Sofa er grå/beige og bord og overflater er lys eik. Gulvlistene er malt i samme farge som gulvet. Men jeg vurderer å male de hvite. Jeg vurderer fargene lys blå (med kanskje litt grønt i), lys gul eller terra-cotta rød (evt på soverom) Leiligheten er ikke så lys, så jeg ønsker lyse farger i gangen hvor det ikke er vindu.
Hei
Hva med å male gangen i LADY 6167 Spring Breeze som er en fin og lys blågrønn fargetone. Vil du ha en terrakottafarge sammen med LADY 6167 Spring Breeze på soverommet vil enten LADY 12074 Peachy eller LADY 12085 Rural bli fin. Lu og varm ;)
Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak