Kategorier:
- Kjøkken
Lister/dører/vinduer : Letthet
Kjøkkenet trengs og males. I dag har vi en dus rosa farge, som jeg elsker. Tak og lister er i letthet. I tillegg er tilstøtende trapp i sort pepper og pale linden. Begge farger du har Tipset om før, og som vi elsker! Vi trenger en farge/maling som Tåler har bruk fordi det både blir merker Og skitt bak spisebordet.
Hei, mulig jeg misforstår, men du skal beholde fargen du har ? Til slett vegg på kjøkken anbefaler vi LADY Wonderwall :-)
vakker, matt og robust - til slette vegger
Jeg burde jo formulert meg anderledes. Siden jeg først må male, så ønsker jeg å bytte farge
Hei igjen, du skriver ikke hva du ønsker deg så jeg er litt usikker på hvor jeg skal starte, men vegg i vegg med LADY 8281 Pale Linden og LADY 7354 Sort Pepper synes jeg at LADY 7628 Treasure, LADY 8583 Earthy Yellow, LADY 20218 Healing Lavender eller LADY 2040 Lys Granitt er lekre :-) Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
vakker, matt og robust - til slette vegger