Kategorier:
- Stue
- Soverom
- Bad
- Kjøkken
- Gang
Lister/dører/vinduer : hvit
Ønsker å gjøre om litt på nylig kjøpt leilighet. Drømmer om en grønn stue og ett rød/brunt/rosa/lilla soverom. På stuen/kjøkkenet så er det hvite og svarte møbler. Skal investere i ny sofa i lysegrå og sitte gruppe i mørk trefarge. Jeg har ikke navn på fargene tidligere eier har brukt dessverre. Her er annonsen: https://www.finn.no/realestate/homes/ad.html?finnkode=388229744 spisegruppe inspo: https://jysk.no/spisestue/spisegruppe/marstrand-o110/l200-bord-mork-eik-4-hvidovre-stol-mork-eik Møblene er ikke de samme som i annonsen. Gjerne si i fra hvis møblene blir feil. På forhånd takk.
.
Hei, hva med LADY 8302 Laurbær eller LADY 8252 Green Harmony i stuen, jeg tror den blir fin både mot gulvet og de mørkegrå veggene. Til soverommet ser jeg for meg LADY 20142 Daydream, dette er en plommetone som etter min mening matcher godt med beskrivelsen av hva du ønsker deg. Alternativt tror jeg også at LADY 20046 Savanna Sunset kan bli lekker på ditt soverom :-)
Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak