Kategorier:
- Soverom
- Kjøkken
- Gang
Hei, Jeg ønsker å friske opp et eldre hus, men er usikker på hvilke farger jeg skal velge (eller om det bør bli værende slik det er). Rom 1 er kjøkkenet. Rom 2 er soverommet med inngang fra kjøkkenet. Rom 3 er en mellomgang mellom kjøkkenet og stue. Det er åpent inn til kjøkkenet, Her er det også en døråpning til en annen mellomgang som er malt med Hummus 12118. Stua er malt i fargen Silhouette 12126. Det er lav takhøyde i alle rom. Har du noen gode forslag til hvordan jeg kan male disse rommene? Det hadde vært fint med et helhetlig inntrykk i fargevalget i huset (om det er mulig med et slikt hus). På forhånd takk.
Hei
Jeg vil foreslå LADY 6379 Cityscape på kjøkken som vil gi en fin kontrast til de hvite kjøkkenfrontene. Og en fin tone opp mot gulvet ditt. På soverommet vil da den lune LADY 20162 Mellow gi en fin lun stemning. Dersom du ikke vil ha muren helt hvit vil jeg foreslå du maler den i LADY 12126 Silhouette du har i paletten din.
Mellomgangen kan da få den varme gulfargen LADY 10246 Velvet ;)
Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak