Kategorier:
- Bad
Lister/dører/vinduer : Kan velge dette da vi pusser opp hele badet
Vi skal male et bad hvor vi planlegger å ha litt marmoraktige fliser på gulv og i dusjen. Hvilke farge anbefaler du da? Vi tenkte ikke velge grå marmor, men litt mer i det beige. Vi har mal store deler av huset i Kalk og vurdere også å bruke denne fargen. Hva tenker dere?
Hei, ønsker du min mening om hva jeg ville valgt hos deg, må du sende meg bilder. Jeg trenger også link med bilder av flisene dere har valgt. Hvis bildene er over 5MB ( pr bilde) blir de avvist, da må du redusere. Det er dessverre ikke mulig å laste opp PDF-filer. Vi støtter JPG, JPEG, PNG og GIF. Det er kun mulig å sende 9 bilder om gangen. Bildene blir ikke publisert, det er bare du og jeg som ser dem. Hører fra deg :))
Hei, vedlagt ser du flisene og treverket vi har valgt til badet, har også lagt inn en fargeprøve her Sommersne, men tar gjerne imot anbefaling på farge vi bør male på veggene her. Det blir marmorflis på gulv og flisen med store bølger i dusjen. Den lille flisen oppe i høyre hjørne skal vi ikke ha. Hva tenker du om farge på vegg her?
Hei, jeg vil anbefale deg å ta en titt på LADY 1376 Frostrøyk som et kandidat til en lys og lun tone i tillegg til LADY 1928 Sommersne som du selv vurderer. Mot disse ulike innslagene av stein og treverk ser jeg for meg at det vil være fint med LADY 10341 Kalk som du har i resten av huset og også vurderer her. Jeg ser også for meg at det vil være veldig lekkert med en litt mer kulørt tone, som for eksempel den lyse aprikostonen LADY 12083 Devine. Lykke til :))
Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
Vakre, matte våtromsvegger