Kategorier:
- Annet
Hei, vi har en lang og høy mur som leder fra parkeringsplass og opp til huset. Muren har tidligere blitt malt i en veldig hvit farge (litt for hvit, syntes vi) som nå har begynt å flasse. Ønsker å male muren på nytt. Vi har tenkt i en litt mindre hvit farge, alternativt gråere farge, men er bekymret for om dette vil passe med farge på hus (Labrador) og husets hvite grunnmur. Hva tenker dere?
Hei, takk for bilde :) Med kledning i JOTUN 1434 Labrador vil den lysere JOTUN MUR 1024 Tidløs harmonere fint, også til den hvite muren på boligen :) Om du ønsker en grålig tone vil JOTUN MUR 1973 Antikkgrå være en god kandidat :)
Klikk deg inn på fargelinken der kan du lese mer om fargetonene og få inspirasjon til gode fargekombinasjoner på staffasje, mur og terrasse. Jotuns farger er spesialtilpasset Jotuns malinger og produkter. Alle våre farger utvikles med unike resepter spesielt tilpasset Jotuns produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Multicolor Fargesystem. Lykke til :)
JOTUN DryTech Murprimer er en grunning til mur - sikrer komplett mursystem
JOTUN DryTech Murmaling - holder all mur pen lengst