Kategorier:
- Gang
Lister/dører/vinduer : Vinduer - dempet sort
Hei! Vi har malt trappegangen opp til 2.etg i Jotun Ginseng. Vi vil ha en matchende blåfarge i gangen oppe, smal gang. Veggen skilles av med en lys brunbeiset (Osmo hardvoksolje i fargen Rav) furubjelke. Vi har nå forsøkt oss med Jotun Sea Mist, men er usikker på om den harmonerer godt nok med Ginseng. Hva tror du, evt har du noen andre forslag? Vi er ut etter noe friskt og fresht. Tilstøtende soverom i 2. etg er malt i Jotun Shams.
Hei, uten bilder av det aktuelle rommet er det vanskelig å si for sikkert hva som vil passe med tanke på gulv, lysforhold og møbler. Når det er sagt så synes jeg at LADY 6253 Sea Mist er veldig tøff til LADY 10245 Ginseng. Fargen står også fint til den beisede bjelken din og LADY 10411 Shams som du har i tilstøtende rom. Hvis du ønsker deg en lysere tone vil jeg anbefale deg å se på LADY 6167 Spring Breeze. Lykke til :))
Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak
Til store flater, vegg og tak