Kategorier:
- Kontor
Har en litt støvete «ish»sennepsgulbrun aktig sofa ( S 5020-Y 30R) i et rom hvor veggene er delt med brystpanel. Rommet er ganske stort. Dette rommet skal bli en del av flere kontorlokaler. Jeg vil ikke ha typiske sterile kontorer, men heller fine farger som skaper ro og samtidig kreativitet. Forslag til veggene og lister -Evt tak og? Gulvet er lys parkett ish. Taket er hvite ordinære takplater. Tilstøtende rom har kalkgrå, washed linen, timian og exhale.
Hei, jeg hjelper deg gjerne, men jeg trenger bilder, slik at jeg får et godt inntrykk av sofaen, lysforhold og gulv. Det er viktig at bildene er tatt i godt dagslys slik at fargegjengivelsen blir så riktig som mulig. Bildene blir ikke synlig for andre enn deg og meg. Hvis du kan si noen ord om farger du liker eller ikke liker, er det supert. Hvis bildene er over 5MB (pr bilde) blir de avvist, da må du redusere. Hører fra deg :-)
Jeg er åpen for flere forslag. Lyst og lett, ro og harmoni. Ikke mørkt som sort-brunt som
Hei, din siste kommentaren din avslutter med som. Det kan virke som om hele teksten din ikke har kommet med. Har jeg gått glipp av viktig informasjon om hva du ønsker deg ? Uansett tusen takk for fine bilder. Hvis du ikke vil at sofaen skal dominere i rommet ville jeg vurdert brystpanel i LADY 1632 Rock Sugar og LADY 1376 Frostrøyk på tapeten over brystningen. Taket kan du også vurdere å male i LADY 1376 Frostrøyk. Gulvlister og dører ville jeg malt i samme farge som brystpanelet og vindu i LADY 1376 Frostrøyk. Hvis okergult ikke er din favoritt er også en dempet rosa rålekkert mot brungule toner. Hva med LADY 2224 Indi Pink på hele veggen ( både brystningen og tapeten) Ta en titt i denne bloggartikkelen så ser du hvor lekkert det blir :-)
https://lady.inspirasjonsblogg.jotun.no/indi-pink-en-dempet-og-allsidig-rosatone/
LADY 2224 Indi Pink kan blandes i LADY Minerals Revive hvis det er et aktuelt produkt til veggen over brystningen:-)
Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger
Forvandler ujevne underlag - vakre, betongaktige vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak
Tusen takk for godt svar! Foreslo du Rosa på alle veggene, eller bare den ene når du sa «hele veggen»?
Hei, tastefeil i farta ;-) Jeg mente alle veggene, både brystningen og tapeten over i LADY 2224 Indi Pink som på inspirasjonsbildene jeg sendte deg :-)
Tusen takk og god 17.mai!