Kategorier:
- Annet
Hei! Tusen takk for all hjelp sist gang som ble perfekt resultat 😊👍 (Letthet til Gylden Kaki) Nå lurer jeg på om du kan hjelpe med å finne den riktige brunfargen til et gjerde på inngangspartiet som er malt fra før. Vi har et høyt gjerde med en diger klatrehortensia på som er beiset i Antikk brun 0527 Trebitt Oljebeis ved siden av som passer perfekt til huset som er grått S 6500 N maling Så lurer jeg på om Antikkbrun 0527 Beis kan fås i maling? Eller om du vet hvilken farge som ligner mest på den i maling.Prøvde nøttebrun 2182/8006 Y63R som ble feil altfor lys og kjedelig. Håper du kan hjelpe igjen😊 God sommer ☀️
Hei, 0527 Antikkbrun finnes ikke med oppskrift for dekkende maling. Denne fargen er fra Scanox og jeg har ikke prøver av fargen så jeg trenger bilder for å kunne si hvilken dekkende farge jeg ville valgt.
Takk så mye. Jeg takker for Letthet til grått hus tidligere😊👍 Sender et bilde for å vise Antikk brun beis😊
Hei igjen, her var det mye klatrehortensia og lite vegg, men jeg tror at JOTUN 0734 Brunsvart matcher godt med fargen på veggen bak blomsten :-)
Takk så mye for hjelpa nomen gang 👍😊
Takk så mye for hjelp nok en gang 👍😊
Bare hyggelig, god sommer :-)