Kategorier:
- Gang
Lister/dører/vinduer : Chi
Ønsker ny farge i gang. Har en åpen løsning med gang/kjøkken/stue. Stue og kjøkken er malt inTudor. Kjøkkeninnredning er grå/beige med sort benkeplate. Har ingen vinduer i gang. Dører og garderobeskap er hvite
Hei
Hva med en lys og varm tone som LADY 2040 Lys Granitt i gangen? Lekker til både gulvet ditt og LADY 0552 Tudor. Lykke til ;)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak
Takk for raskt svar, men jeg hadde tenkt en farve som gir mer kontrast til det duse jeg har. Forslag?
Hei
Om LADY 2040 Lys Granitt blir for lite kulørt vil jeg forelå LADY 2011 Antique Brass, LADY 2856 Warm Blush eller LADY 20217 Muted Coral i gangen ;)
Ser du har blått på møblene og bilder i stuen, så ta gjerne igjen blått i gangen. Vil du ha en blåfarge i gangen vil jeg foreslå du velger deg LADY 4223 Sama eller LADY 4947 True Blue.
Grønntoner vil også bli fin farge i møte med gulvet ditt, og en fin kontrast til LADY 0552 Tudor du beholder videre innover. Jeg vil du skal ta en titt på LADY 8302 Laurbær, LADY 8493 Green Tea eller den mørkere LADY 8469 Green Leaf. Lykke til og riktig god sommer ;)