Kategorier:
- Hytte
Dører/vinduer/garasjeport :
Vi ønsker å dempe hytta slik at den blir minst mulig dominerende. Hvilke farger kan passe? Alt i en farge? Det blir satt inn sprosseløse vinduer i fargen dempet sort. Vi er også glad i farger, har dere forslag til en fargerik detalj inspirert av setertradisjon som ikke ødelegger naturopplevelsene?
Flere bilder
Bilde
Hei, hva med JOTUN 0734 Brunsvart på hele hytta eventuelt kombinert med dør/detaljer i den tøffe men tradisjonsrike JOTUN 1223 Høststemning :-)
Klikk deg inn på fargelinken der kan du lese mer om fargetonene og få inspirasjon. Jotuns farger er spesialtilpasset Jotuns malinger og produkter. Alle våre farger utvikles med unike resepter spesielt tilpasset Jotuns produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Multicolor Fargesystem.
DRYGOLIN Nordic Extreme Supermatt
Supermatt Extreme-teknologi - holder lengst!
DRYGOLIN Nordic Extreme vindu og dør
Vår suverent beste til vindu og dør