Kategorier:
- Soverom
- Gang
Hei! Vi skal male tregulv på soverom og gang i en hytte fra 1957, og ønsker en farge som ligger tett opp til fargen eldre lakkerte, furugulv (60-tallet). Har dere råd?
Hei :) Her gav du meg en liten nøtt ;) Med en dekkende farge vil du få ett helt annet uttrykk enn hva ett lakkert furugulv fra slutten av 50 tallet har. Jeg har lyst til å be deg teste ut LADY 10981 Norwegian Wood som trolig vil hente opp tonen samt at den er dyp nok til å gi en tøff overgang :)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.