Kategorier:
- Gang
- Annet
Lister/dører/vinduer : Lister i farge bomull. Ytterdør NCS S 9000-N. Veggfarge Jotun Space.
Hei. Vi har kjøpt en gammel villa som vi holder på å renovere, og nå er det trappeoppgangen som står for tur. Det første bildet er fra yttergangen, og de to neste bildene fra trappen som går opp fra yttergangen til 2.etasje og videre oppover i huset. Det siste bildet er slik vi ønsker at trappen skal bli. Vi vil altså slipe ned inntrinn og gelender til det originale treverket kommer frem, og male opptrinn og spiler i trapp. Veggene videre oppover i trappeoppgangen skal plates og males i samme farge som vises på bildet. De svarte bordene på veggen ønsker i imidlertid å beholde, men male. Våre spørsmål er som følger: 1. Hvilken farge anbefaler dere å male opptrinn og spiler i trapp? 2. Hvilken farge anbefaler dere å male trebordene på veggen som nå er svarte? På forhånd tusen takk for svar.
Hei, takk for bilder :) Da dere har LADY 10678 Space og LADY 1453 Bomull i fargepaletten er det ikke feil om dere gjentar LADY 10678 Space men jeg vil også nevne de litt dypere LADY 12075 Soothing Beige og LADY 12290 Antwerp Beige som vil ligge ton i ton :) Disse er supre å kombinere med hverandre da de har tilsvarende like andeler av rødt i seg.
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
Markedets beste maling - til tre og panel
vakker, matt og robust - til slette vegger