Kategorier:
- Stue
Lister/dører/vinduer : Bomullshvite karmer
Hei Jeg har nettopp malt ei sørvest-vendt lita stue i Dusky Blue. Speilkommoden er i en varm okergul farge. Veldig fint sammen! Har noen puter i samme gulfarge som skal få plass på en sofa etter hvert. Foreløpig ingen andre møbler enn to gamle pinnestoler (p.t. røde, så jeg tar dem ikke med på bildet) som jeg har lyst til å male i en blåfarge som matcher Dusky Blue - enten lysere, men helst mørkere, tror jeg. Gjerne som lampen på bildet, men den nyansen har jeg ikke funnet igjen. Vanskelig å finne match, synes jeg. Veldig glad for forslag! 🙂
Hei, så lekker den okergule tonen var i møte med LADY 5200 Dusky Blue. Til pinnestolene vil jeg anbefale at du tar en titt på LADY 4638 Byge, LADY 4477 Deco Blue og den svartaktige blåtonen LADY 4744 Sophisticated Blue. Lykke til :))
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
Markedets beste maling - til tre og panel