Kategorier:
- Soverom
Lister/dører/vinduer : Bomull
Hei, jeg vil male soverommet mitt i en varm farge som er litt kontrast til fargen skandinavisk lys (som er brukt i gang og stue). Huset er gammelt og har synlig bjelker i taket, soverommet er derfor lite og med lavt tak. Har eikmøbler (nattbord/krakk) og seng er med hvitt sengeteppe og gavl. Gulvet er også lys eik. Har sett på litt jordfarger og rød/rosa men vil gjerne har råd til farge som kan passe, det kan gjerne være en farge på vegg og en annen i tak (eller samme farge), eventuelt at jeg maler bjelkene i en annen nyanse.
Hei :) Uten bilder er det vanskelig å mene så mye. Basert på LADY 1832 Skandinavisk Lys og LADY 1453 Bomull vil jeg be deg ta en titt på den litt dypere LADY 1140 Sand som vil ligge ton i ton. Hva om du kombinerer denne med LADY 12085 Rural på bjelker :)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
perfekt helmatt finish til slette tak
Markedets beste maling - til tre og panel
vakker, matt og robust - til slette vegger
vår vakreste maling - til slette vegger