Kategorier:
- Enebolig
- Mur
Ønsker å modernisere hele huset, og ønsker forslag til farge eller fargekombinasjoner. Har vært inne på tanken med å male hele huset i den fargen det allerede har overalt…. Inngangsdøren er pusset opp til svart blank sender bilde av huset og døren
Vurderer også hele huset i Svolvær eller i Brun Jord, så om dere har et program som viser hvordan det blir seende ut ved å legge inn bildet av huset? Og også prøve de samme fargene, men da med dempet sort rundt vinduer garasjeport, rekkverk og endestolpen. Jeg har prøvd men får det ikke til… Er interessert i andre farger også, men ikke grått, fordi alle nabohus og rundt på feltet er så grått… og trist… hele huset i Dempet sort er også interessant, men ønsker da annen farge på grunnmuren akkurat under rekkverket så ikke det blir så mørkt ved inngangsdøra og vil jo at døra skal poppe frem litt..
Hei! :)
Etter at våre nettsider ble re-lansert, med flere inspirerende bilder, farger og fargekombinasjoner har Jotun besluttet å ikke videreutvikle ColourDesign-appen.
Jeg tror huset deres vil bli lekkert med JOTUN 10254 Brun Jord på kledning, JOTUN 9938 Dempet Sort rundt vinduer, garasjeport og andre detaljer, og JOTUN MUR 1491 Slipesten på muren.
Om dere vil male hele huset i JOTUN 9938 Dempet Sort vil JOTUN MUR 1877 Valmuefrø være en nydelig farge til muren.
Klikk deg inn på fargelinken for å lese mer om fargene.
DRYGOLIN Nordic Extreme – holder lengst!
DRYGOLIN Nordic Extreme Supermatt
Supermatt Extreme-teknologi - holder lengst!
DRYGOLIN Nordic Extreme vindu og dør
Vår suverent beste til vindu og dør
Selvrensende - langvarig nymalt utseende
DRYGOLIN Power Clean Vindu & Dør
Selvrensende detaljmaling med svært langvarig beskyttelse
JOTUN DryTech Murprimer er en grunning til mur - sikrer komplett mursystem
JOTUN DryTech Murmaling - holder all mur pen lengst
JOTUN Kraftvask er en kraftig og effektiv spesialvask før maling eller beising av utvendige flater.