Kategorier:
- Kontor
Hei. Jeg skal pusse et soverom til å bli et hjemmekontor. Det er ca 2 x4 m stort. Stort vindu mot sørøst. Jeg vil har det lyst, men også litt varmt og koselig. Rommet er i en gammel leilighet fra tdilig 1900-tallet, på St.Hanshaugen. Det er høyt under taket.
Hei! Jeg hjelper deg gjerne, men jeg trenger bilder, slik at jeg får et godt inntrykk av lysforhold, gulv og farger på dine møbler. Det er viktig at bildene er tatt i godt dagslys slik at fargegjengivelsen blir så riktig som mulig. Bildene blir ikke synlig for andre enn deg og meg. Hvis du kan si noen ord om farger du liker eller ikke liker, er det supert. Hvis bildene er over 5MB (pr bilde) blir de avvist, da må du redusere. Hører fra deg :-)
Hei. Her er to bilder fra hver aknt av rommet- tatt i ettermiddagslys idag- en regnværsdag i august Jeg liker mange farger- bortsett fra oransje og lilla (burgunder går fint). Jeg har lyst på en varm farge på rommet- ikke kaldt. Jeg skal ha et tykt ullteppe på gulvet- nesten vegg til vegg- og vil velge farge på dette etter fargen på veggen.
Legger også ved bilder av farger fra tilstøtende rom (rødt i stuen og gult i spisestuen)
Hei igjen! Takk for bilder. :)
Jeg anbefaler at du tester LADY 12076 Modern Beige eller den litt mer gyllne LADY 10961 Raw Canvas. Ønsker du mer farge vil LADY 8493 Green Tea, LADY 2951 Sophisticated Red og LADY 20162 Mellow være farger å vurdere.
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak
Til store flater, vegg og tak