Kategorier:
- Stue
Lister/dører/vinduer : Dører er i samme farge som veggene. Ingen lister her.
og innerst i stua er malt i Silke. Langveggen og tv veggen i Soft Kjøkkenet er mørke grått og malt med Pale Linden på en vegg og over kjøkkenøya. Gang i Pale Linden. Sofaen er rustrød, med gul undertone. Langveggen er kjedelig. Jeg trenger å få litt farge på den, men vil ha en farge som løfter stua, og gir dempet lys. Alt er åpent og lyset kommer fra alle kanter. Legger ved noen bilder. Bilde 1 er gangen, litt av stueveggen til h i bildet. På forhånd takk.
Rettelse.. Det er bilde nr 2 som er gangen. Bilde net 2 er bare for å vise dørene. Ingen lister verken rundt dører eller vinduer. Gulvet er Ask.
Hei, takk for bilder :) Jeg forstår det slik at det er LADY 1276 Soft som skal byttes ut og at LADY 0486 Silke og LADY 8281 Pale Linden skal beholdes.
Jeg vil be deg ta en titt på LADY 8252 Green Harmony som vil gi en lunhet samt at den er ton i ton med LADY 8281 Pale Linden. Jeg vil også nevne LADY 12083 Devine, dette er en lys aprikosfarget tone som trolig vil stå fint til din rustrøde sofa etter det jeg kan se på bildet :)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
vår vakreste maling - til slette vegger
Tusen takk for råd! Skal sjekke ut fargene du nevner. Du har rett. Det er langveggen som skal males. Hva slags malingstype bør jeg velge?
Hei :) Jeg mente jeg la ved linken men mulig jeg glemte det ;) Jeg vil anbefale LADY Pure Color som vil gi ett supermatt, eksklusivt utseende men dette er en smaksak ;)
vår vakreste maling - til slette vegger