Kategorier:
- Gang
Lister/dører/vinduer : hvit
Dette er nybygg og vi starter forfra. Det er stort nordvendt vindu i inngangspartiet. Gangen får hvite dører inn til rom. Det legges Normannia oak høytrykkslaminat (https://www.byggern.no/product/60654359) på gulv. Er glad i greige og grønne farger, men synes det er så vanskelig å velge. Er mest redd for at gulvet skal bli gult. Trenger tips:)
Hei, i møte med dette gulvet ser jeg for meg at farger som LADY 8284 Olive, LADY 8597 Seaweed Green, LADY 1974 Golden Walnut, LADY 10963 Golden Bronze vil bli fint. Om du ønsker en mer nedtonet og greige tone vil jeg anbefale deg å ta en titt på LADY 10679 Washed Linen. Lykke til :))
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vakker, matt og robust - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
Til store flater, vegg og tak