Kategorier:
- Soverom
Jeg skal male et soverom på hytta som er 3,5 m2. Det ligger mot sør så sola strømmer inn. Tenker å male taket i samme som er skråtak. Dette for å ikke dele opp rommet for mye. Jeg ønsker en svak gulaktig grønn som gir følelse av mildt vårlys. Har tenkt på Sunny green og krydderurt, men hører gjerne på flere forslag men også hvilken av de to du vil anbefale:-) Har iconic på dør. På vinduet aner jeg ikke hvilken hvit. På forhånd takk:-)
Hei, uten bilder av det aktuelle rommet er det vanskelig å si for sikkert hva som vil passe med tanke på gulv, lysforhold og fargen på dine møbler. I mine øyne er både LADY 8596 Sunny Green og LADY 8222 Krydderurt fine i møte med LADY 6378 Iconic. Om du ønsker en enda mer gyllen grønntone vil jeg anbefale deg å ta en titt på LADY 8087 Vårluft. Lykke til :))
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak
Til store flater, vegg og tak