Kategorier:
- Soverom
Lister/dører/vinduer : Letthet
Hei! Jeg skal male ett soverom. Ønsker ett beroligende og varmt inntrykk. Soverommet blir ikke brukt daglig. Så utover å romme ei seng vil jeg ha lite møbler der. Men grønne planter og lys som gir god atmosfære. Som inviterer til ett sted du ønsker å være. Rommet har ett stort vindu og glatte vegger. Ca 3,5 m langt og 2,5 m bredt. Med vindu og dør på kortveggene. Har fundert på å male hele rommet vegger, tak, dør og vindu i sofistcated red men med ulik glans. Kan det bli for mye? Leiligheta ellers er malt i byge, sofisticated blue, dempet svart, valnøtt, letthet på vinduer, dører, lister og tak.
Hei, uten bilder av det aktuelle rommet er det vanskelig å si for sikkert hva som vil passe med tanke på gulv, lysforhold og fargen på dine møbler. Når det er sagt så kan jeg bekrefte at LADY 2951 Sophisticated Red er lekker i møte med resten av paletten din bestående av LADY 4638 Byge, LADY 4744 Sophisticated Blue og LADY 9938 Dempet Sort. Lykke til :))
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak
Til store flater, vegg og tak