Tak og vegger i stua

Kategorier:

- Stue

Lister/dører/vinduer : Hvit

Jeg ønsker å finne farger som kan tone ned den oransje/ rustrøde sofaen. Hvis jeg finner det, vil jeg beholde den, hvis ikke kaster jeg den ut. Det andre som er viktig for meg er de to grønne lampene i taket. Håper å finne farger til stuen som får dette til å se koselig ut sammen. Kontrastvegg i dag er Marrakech.

2025-10-06 08:47:04

Fargerådgiver svarer:

Hei, her ser jeg for meg at en lysere ton i ton farge til sofaen vil være med på å dempe utrykket og vil også skape god harmoni mellom de ulike elementene i rommet. Jeg vil anbefale deg å male alle veggene her i  LADY 12179 Embrace, denne ser jeg for meg at vil spille på lag med både sofaen, bildet og de grønne lampene dine. Lykke til :))

Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av fargene.

Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen. 

Alle våre farger utvikles med unike resepter spesielt tilpasset Jotuns maling og produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Multicolor Fargesystem. Du kan derfor være trygg på at fargen du har valgt er fargen du får, når du velger Jotuns farger og produkter.

Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun

Du trenger:

Finn butikk