Farge på spabad

Kategorier:

- Bad

Heisann! Vi har et spabad med badstu og kulp og det er nå malt vegger og tak i fargen Jotun kalk. Flisene på gulv og vegger er grå med litt struktur i. Det er et ganske maskulint hus med mye sort og eik samt fargen kalk på alle andre flater. Vi er ikks så fornøyd med fargen på badet for det blir litt "dødt". Er det en farge du kunne anbefalt som gir litt mer varme der inne. Ingen vinduer i rommet og som du ser, sorte glass på badstu og inn til toalett. Trenger fargeråd kjapt da vi må male i morgen:)

2025-10-13 09:26:29

Kommentar

Her er noen bedre bilder

13/10/2025 09:30:00

Fargerådgiver svarer:

Hei! :)

Jeg tror spabadet deres blir rålekkert i  LADY 12083 Devine eller  LADY 12120 Desert Pink. Det er deilige, lune farger som i mine øyne står godt mot de nøytrale grå/sorte tonene. 

Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene.

Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. 


Til bad/våtrom anbefaler vi LADY Aqua.

Det er viktig at fargene blir testet hjemme hos deg, med dine lysforhold, gulv og møbler.

Husk at alle våre farger er spesialtilpasset Jotuns produkter. Fargene utvikles med unike resepter, spesielt tilpasset Jotuns malinger og produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet, kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Multicolor Fargesystem. 

Lykke til :) 

Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun

Du trenger:

Finn butikk

Kommentar

Tusen takk for raskt svar! Da skal vi dra ut og få tak i noen fargelameller:)

13/10/2025 16:21:18