Kategorier:
- Kjøkken
Ønsker en varm lys gråbeige til kjøkkenskap. Med en hvitfarge som letthet på veggene. Kan dere hjelpe på finne riktig farge?
Hei :) Jeg antar da at det tidligere svaret som ble gitt den 10 utgår ;) Jeg vil be deg ta en titt på LADY 1939 Sandbeige som ser ut til å ligge tett på inspirasjons bildene samt stå fint til LADY 1624 Letthet på vegger :)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
Haha ja stemmer! Tusen hjerltig takk!☺️