Kategorier:
- Stue
Lister/dører/vinduer : Ncs 0500
Hei! Vi bygger nytt hus og er usikre på fargevalg i tak på kjøkken/stue. Vi har åpen løsning, og kjøkken med farge Trøffel Brun fra Aubo kjøkken. Takhøyde på kjøkken er 240, så går det over til skråtak og maks takhøyde ved stooore vinduer er 484. Vinduene er malt i ncs 0500, jeg har lyst på fargen sand på veggene, og tenker om det hadde vært fint med taket i samme farge, eller ikke. Hva tenker du? Vil du anbefale en annen farge? Hva bør jeg evt gjøre med taklister?
Hei! :)
Mot kjøkkeninnredningen din i Trøffel Brun ( JOTUN 2271 Berg hos oss) synes jeg LADY 1140 Sand er lekker, med tak i samme farge vil du skape en lunere følelse i rommet. Taklister males i samme farge som tak. :)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger
perfekt helmatt finish til slette tak
Til store flater, vegg og tak