Kategorier:
- Gang
Lister/dører/vinduer : antakelig bomull.
hei. jeg skal male i et åpent trapperom med tilhørende gang oppe. starten av trapperommet nede er i en hvitfarge med litt grått i, der er det stående panel. når man krysser etageskillet er panelet liggende, og dekker hele veggen opp til taket. Det skal altså males. i gangen på de to resterende veggene oppe i gangrommet er det brystningspanel med glatte flater over. dørene er hvite. tenkte å bruke fargen Serge 9919 på det glatte, en veldig fin blåfarge, men litt mørk. HVA KAN jeg ha på panelet?
Rommet oppe er altså som en L, med 6 dører.
Hei, fargen du vurderer fra Farrow and Ball synes jeg kan minne om vår LADY 4863 Statement Blue. I møte med denne fargen og gulvet ditt ser jeg for meg at det vil bli lekkert å male brystningspanelet og annet panel i den gyllene beigetonen LADY 1303 Observe. Husk to strøk med Jotun Kvist- og sperregrunning før du maler det umalte panelet med LADY Supreme Finish. Lykke til :))
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
Til store flater, vegg og tak
Jotun Kvist- og sperregrunning
Best sperrende effekt
Markedets beste maling - til tre og panel
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger