Kategorier:
- Stue
- Kjøkken
- Gang
Lister/dører/vinduer : Hvit, usikker på nyanse/fargekode
Hei! Ønsker forslag til hvilken farge jeg kan ha i gang, stue og kjøkken. Har nå fargen vanilje (silkematt) i alle rom, men syns den blir litt for gul. Ønsker en litt lysere og kaldere farge. Skal ha møbler og tilbehør i hvitt, lys grå og brunt i tillegg til grønne planter. Tenker innslag av lys rosa/grønn på bilder/puter. Teppet ved sofaen skal byttes til et lyst teppe. Liker å ha samme farge på veggene i disse rommene, men åpen for andre forslag også.
Kan legge til at jeg har sett på fargene silke, tudor, frostrøyk og kokos. Vet ikke om det er noen av de du vil anbefale eller helt andre farger?
Hei, i møte med gulvene dine og basert på ønskene dine ser jeg for meg at LADY 1376 Frostrøyk vil bli en fin basefarge hos deg. Om du ønsker en litt lysere og mer sløret rosatone enn LADY 2782 Deco Pink til soverommet vil jeg anbefale deg å ta en titt på LADY 10580 Soft Skin. Lykke til :))
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak
Til store flater, vegg og tak