Kategorier:
- Stue
- Kjøkken
Lister/dører/vinduer : Listefritt
Hei. Jeg trenger hjelp til å fargelegge taket. Det er perforert gips tak. Med hull i. Og vi skal ha lønn naturell på veggene. De gulner nok litt med tiden, men forhåpentligvis holder de seg i opprinnelig form i hvertfall noen år. Vi har stooore vinduer mot vest, sør og nord. Gulvet blir i varm eik, høyskap på kjøkken mørkt eik rillet treverk, kjøkkenøy i plomme/burgunder med lys varm steinbenkeplate. Jeg ønsker meg gult tak. Hittil sett på keisergul og cheerful peach. Ønsker andre forslag, mer gul ikke over i grønn eller blå :) Takk!
Hei! :)
Jeg anbefaler at du tester 1115 Palægul til taket deres. Den står i mine øyne godt i møte med en burgunderfargede kjøkkeninnredninge, samt de mørke høyskapene. Jeg får ikke linket til den direkte på navnet, så legger ved linken separat her: https://www.jotun.com/no-no/decorative/interior/colours/1115-palaegul-interior. Fargene må vurderes mot gulvet og "lønn naturell" som dere skal ha på veggene da jeg ikke har fått noe bilde eller link til dette. :)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller.
perfekt helmatt finish til slette tak
Til store flater, vegg og tak