Kategorier:
- Stue
- Kjøkken
Hei, Vi skal male kjøkken og stue i huset vi pusser opp. Det er en åpen løsning mellom disse to. Kjøkkenet er malt i Jotun Exhale. Vi kommer til å legge Bjelin Larvik XXL herdet tregulv begge steder. Taket blir malt i bomull. Møblene vi har i rommene er malt i en standard hvitefarge eller i eik. Har dere noen forslag til en farge som kan passe godt til formålet? På forhånd takk for hjelpen
Hei! :)
Jeg anbefaler at du tester LADY 1024 Tidløs eller den lunere LADY 1563 Mørk Strandsand, jeg synes disse er lekre i møte med LADY 7637 Exhale. Du kan også ta en titt på LADY 5490 Serene Blue om du ønsker mørkere vegger. :)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.