Kategorier:
- Kjøkken
Hei! Jeg har kjøkkenskap i fargen washed linen og tenker å ta veggene i tidløs. Da gjenstår det å male peisen. Jeg ønsker her en lys farge men nyanse er jeg ikke landet på . Liker snedråpe og pale green men kunne også tenke meg noe i lys grått men en litt varm farge. Lister er nok i bomull ,og taket er per nå bomull men det blir muligens malt i letthet.
Hei! :)
Med utgangspunkt i at du har planer om å male veggene i LADY 1024 Tidløs og har listverk i LADY 1453 Bomull gir jeg tommel opp på LADY 8478 Pale Green eller LADY 1926 Snedråpe på peisen da disse er dype nok til å skape en liten kontrast til LADY 1024 Tidløs, men du kan også vurdere LADY 8222 Krydderurt som er litt mer gyllen enn LADY 8478 Pale Green. Da du har listverk i LADY 1453 Bomull vil jeg anbefale deg å male taket i LADY 1453 Bomull om det trenger et strøk maling. Vi anbefaler ikke å kombinere forskjellige hvittoner i samme rom. LADY 1624 Letthet er et knepp hvitere en LADY 1453 Bomull og kan vippe sistnevnte litt mer gulaktig, da bør du vurdere å male alle hvite detaljer i LADY 1624 Letthet. :)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.