Kategorier:
- Stue
- Kjøkken
Lister/dører/vinduer : Hvit/egghvit
Hei! Jeg har kjøpt lampe (flowerpot i fargen dato plum - en burgunderrød farge). Ønsker en terracotta-rustikk farge i rommet, og har sett bilder av den fargekombinasjonen som jeg liker godt. Men jeg har hos JOTUN sett på adventure og rustikk teracotta. Hvem av disse ville du anbefalt/eller ikke? Eller er rommet med gamle tremøbler i eik. Rommet er en spisestue. Høyt tak som skal være hvitt
Hei :) Om det er LADY 12120 Desert Pink du mener i tilstøtende rom vil LADY 11175 Adventure eller LADY 2771 Rustikk Terracotta harmonere fint i møte.
Jeg har dessverre ingen opplysninger om næreste NCS på lampen men basert på bildet er rødtonen mer blålig. Kan den ligge tett på LADY 3324 Rubin eller LADY 2846 Bordeaux ?
Jeg hjelper deg gjerne, men jeg trenger bilder, slik at jeg får et godt inntrykk av lysforhold, gulv og farger på dine møbler. Det er viktig at bildene er tatt i godt dagslys slik at fargegjengivelsen blir så riktig som mulig. Bildene blir ikke synlig for andre enn deg og meg. Hvis du kan si noen ord om farger du liker eller ikke liker, er det supert. Hvis bildene er over 5MB (pr bilde) blir de avvist, da må du redusere. Hører fra deg :-)