Kategorier:
- Annet
Lister/dører/vinduer : Bomull
Holder på å pusse opp barndomshjemmet. Har et nokså beige/skaninavisk stil. I trappeoppgangen er det perlepanel. Ønsker meg en trappeoppgang med farger, uten st det blir hyttefølelse, og trenger litt hjelp. Veggene/taket rundt er i skandinavisk lys. Har testet ut: Palægul, warm weath og mild ochre, men får det ikke til å stemme. Ønsker meg en trappeoppgang med farger. Ser for meg en gul farge. Men blir feil i praksis.
:)
Hei! :)
I møte med gulvet og den rødlige trappen vil jeg anbefale deg å teste 11206 Coral Sand eller 11068 Warm Dunes, men jeg tror også en rødlig tone som LADY 12120 Desert Pink eller LADY 12074 Peachy. :) Husk to strøk Jotun Kvist- og sperregrunning på umalt panel før maling.
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak
Til store flater, vegg og tak