Kategorier:
- Stue
- Kjøkken
Lister/dører/vinduer : Hvi/bomull
Hei, Takk for sist farge råd. Da malte vi deler av stue i Savanna Sunset. Nå ønsker vi å male resten av stua/ kjøkkenet i annen farge. Vi ønsker oss en lys farge. Men at det passer til møblene, lampe og bilder. Og gjerne ett forslag til å male evt kjøkkenfronter som er helblanke hvit. Håer de bildene som er med er å skape intrykk
Hei! :)
Jeg anbefaler deg å teste LADY 10290 Soft Touch eller LADY 1117 Peach Sky, begge disse er i mine øyne lekre i møte med LADY 20046 Savanna Sunset, der sistnevnte er mer kulørt og vil gi en friskere atmosfære. Kjøkkeninnredningen tror jeg blir råtøff i LADY 8546 Local Green. :) Legger ved fremgangsmåte for maling av kjøkkeninnredning: https://www.jotun.com/no-no/decorative/interior/how-to/how-to-paint-kitchen.
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
Sikrer suveren heft
Til store flater, vegg og tak