Kategorier:
- Enebolig
Vi ønsker å bytte farge på huset da vi syntes den nåværende fargen er for blå/kald. Det klassiske hvite rundt vinduene vurderer vi også å bytte til bomull, siden vindusrammene også er den fargen. Ønsker lys farge, helst litt varm. Huset er på landet med skogen som nærmeste nabo. Vi ønsker også å male ytterdørene i en grønn farge, feks natural green, så fargene bør passe med denne.
Hei :) vi hjelper deg gjerne, men vi trenger bilder, slik at vi får et inntrykk av huset, farge på takstein og omgivelser. Bildene blir ikke synlige for andre enn deg og meg.
Hei igjen! Bildene jeg lastet opp var visst for store. Her kommer noen nye.
Hei, takk for bilder :) Jeg ser for meg at JOTUN 1939 Sandbeige eller den noe dypere JOTUN 1284 Svolvær vil kle din bolig. Begge er vakre til JOTUN 1453 Bomull og vil harmonere fint til en grønn ytterdør. Du nevner LADY 8575 Natural Green som vil bli en svært god kandidat. Du kan også ta en titt på den litt dypere JOTUN 0745 Grønn Umbra :)
Klikk deg inn på fargelinken for å lese mer om fargene.
Selvrensende - langvarig nymalt utseende
DRYGOLIN Power Clean Vindu & Dør
Selvrensende detaljmaling med svært langvarig beskyttelse
DRYGOLIN Nordic Extreme vindu og dør
Vår suverent beste til vindu og dør
DRYGOLIN Nordic Extreme – holder lengst!
DRYGOLIN Nordic Extreme Supermatt
Supermatt Extreme-teknologi - holder lengst!