Kategorier:
- Gang
Lister/dører/vinduer : Hvit
Hei. Jeg skal male gangen og jeg har lyst på en grønnfarge. Gangen min er som en kvadrat med dører på alle 4 veggene. Det kommer ikke inn dagslys. Gulvet er lys eik. Skoskap og rundt speil i eik skal kjøpes. I taket kommer det en lysskinne. Har lyst til å male dørkarmer og dør i enten samme farge, men da en annen matthet enn vegg, eller en tanke lysere eller mørkere. Har du noen grønnfarger å anbefale- ønsker ikke en med alt for mye gult i. Det må gjerne være en farge som er lun og som sier velkommen inn til meg.
Hei! :)
Med utgangspunkt i ditt lyse gulv tror jeg LADY 8302 Laurbær blir rålekker i gangen din, men du kan også vurdere LADY 7628 Treasure som er et knepp mer dempet og mindre gyllen. Dører i samme farge som vegg, men i høyere glans blir lekkert, men du kan også vurdere et knepp dypere tone på dørene med LADY 8252 Green Harmony (om LADY 8302 Laurbær) eller LADY 7629 Antique Green (om LADY 7628 Treasure). :)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
Til store flater, vegg og tak